Przyłbice ochronne i maseczki ochronne.

sprzedam


Przyłbica ochronna – maska ochronna na twarz, to jeden z lepszych sposobów na ochronę przed bakteriami i wirusami. Przyłbice ochronne doskonale chronią również przed innymi zagrożeniami, jak np. odpryski. Korzystając z naszego parku maszynowo możemy wyprodukować przyłbice ochronne w dosyć rozsądnych cenach. Maski ochronne wykonujemy z wysoce przeźroczystego tworzywa sztucznego PET 0,5 mm.

http://www.alt-media.com.pl/przylbica-ochronna-maski-ochronne-na-twarz-tylko-teraz/

Tworzywo, z którego wykonana jest przyłbica ochronna jest bardzo odporne. Nadaje się do codziennego czyszczenia środkami dezynfekującymi. Możemy je wykorzystane wielokrotnie. Rozmiar przyłbicy ochronnej jest rozmiarem uniwersalnym, co oznacza, że będzie ona pasować na wszystkich, prawdopodobnie będzie odpowiednia również dla osób o nietypowej budowie.

http://www.alt-media.com.pl/przylbica-ochronna-maski-ochronne-na-twarz-tylko-teraz/

Oferujemy równiez maseczki ochronne

Maseczki ochronne bawełniane wielokrotnego użytku to jeden z produktów na aktualne czasy. Nasze maseczki ochronne wykonujemy a podwójnej warstwy bawełny o podwyższonej gramaturze. Gramatura jest dosyć wysoka i wynosi aż 300 g/m2. Maseczka po rozłożeniu ma wymiary ok. 200 x 80 mm. Podwójne złożenie dodatkowo podnosi efekt ochronny maseczek. Nasze maseczki można używać wiele razy. Można je prać, jak zwykłe ubrania bawełniane. Dokładny skład materiału to 95% bawełny z domieszką 5% elastanu. Zalecamy pranie w temperaturze około 60 stopni Celsjusza.

Maseczki wykonane z bawełny nadają się dla każdej aktywności fizycznej. Nie ważne czy będzie to wyjście po zakupy, czy też spacer z psem. Sprawdzą się równie doskonale.

http://www.alt-media.com.pl/maseczki-ochronne-bawelniane-wielokrotnego-uzytku/


Ważne do: 2020.07.08, wyświetleń: 55

nr ogłoszenia: 20293